Heb je weleens gedacht aan de regio Hauts de France voor je volgende kampeervakantie? Op een prettige reisafstand van Nederland ligt deze familiecamping vlakbij de baai van de Somme. Hier kun je eindeloos wandelen, de meest verse vis eten en bijzondere vogels spotten.
Ook op de camping zelf zul je je niet gauw vervelen. Het vlakke terrein bied je een leuke mix van huren, kamperen en vaste kampeerders. Les Aubepines wordt al jaren graag bezocht door Nederlanders. De aangeboden animatie is echter uitsluitend in het Frans, maar dat heeft ook wel weer z'n charme. Wat betreft je kampeerplek heb je ook de keuze uit die met privé sanitair.
Jong en oud geniet van de diverse zwembaden op de camping. Daarbij hoort ook een binnenbad, waterspeeltuin en glijbanen. Sommige luxe accommodaties beschikken over een eigen spa. De kinderen vermaken zich prima in de speeltuin, bij de 'Mister Flower' club en bij het gloednieuwe springkasteel.
Zoals hierboven al vermeld grenst deze 'Flower' camping aan een natuurgebied. Ook kampeer je vlakbij de Atlantische kust. Het kustplaatsje Le Crotoy is prima te bewandelen of fietsen vanaf de camping. Ook diverse kastelen en musea liggen op korte reisafstand. En als je kiest voor een halfpension arrangement op de camping hoef je je over het eten ook geen zorgen te maken. Daarnaast kun je heerlijke maaltijden afhalen en staat het campingwinkeltje ook voor je klaar.