Huttopia camping Les Chateaux

Bezoek website
Bezoek

Viersterren familiecamping vlakbij het imposante kasteel van Chambord

De Loire staat bekend om haar rivier en haar prachtige kastelen. Een van de meest bekende die van Chambord ligt vlakbij deze Huttopia camping. Een uitje is dus alvast gepland! Ook kun je hier heerlijk fietsen en gaan kanoën op de Loire.

De camping ligt mooi in de bossen en ook aan een rivier. Met de vele planten en bloemen voelt het ook een beetje aan alsof je in een park kampeert. Met voorkeur zijn er kampeerplaatsen te boeken aan het water. De camping is recent compleet gerenoveerd; ook het sanitair en dat is een grote plus. Je kunt hier met je camper ook goed terecht. En er zijn fijne tenten en chalets te huur vanaf 4 tot 6 personen.

Op de camping kun je altijd zwemmen, ook met regen. Dat komt omdat het zwembad overkapt kan worden. Net naast de camping ligt het gemeentebad waar gasten van de camping ook gebruik van mogen maken. Bij minder weer is het ook heerlijk toeven in de recreatieruimte. Speel een potje tafelvoetbal, lees een boek of doe een spelletje. De pizza's uit de houtoven bij de bar zijn een regelrechte hit.

Les Chateaux ligt eigenlijk net buiten het centrum van het dorp Bracieux. In het dorp zelf een aantal winkels, restaurants, barretjes en natuurlijk een jeu de boules baan. Durf je mee te spelen met de locals? Bij de receptie kun je je ook opgeven voor diverse begeleide fiets en wandeltochten. Ook is er regelmatig een wijnproeverij of een workshop bijvoorbeeld kaarsen maken. De kinderen (5-12 jaar) komen 6 dagen per week samen voor een leuke activiteit gericht op de natuur. En in de avond is er vaak een voorstelling of muziek waar het hele gezin graag naar kijkt.


Type camping
  • Familiecamping
  • Glamping

Ligging terrein
  • In het bos
  • Aan een rivier

Bezoek website
Boek direct bij één van onze boekingspartners
Icoon ANWB camping Icoon Acsi Icoon Jetcamp Icoon Booking.com
Aangesloten bij
Openingsperiode
van 18 april t/m 2 november
Grootte van de camping
75 - 250 plaatsen
Adres
impasse des guernazelles 113, 41250, bracieux
Prijs per nacht Deze prijs is gebaseerd op een kampeerplek in het laagseizoen zonder toeristenbelasting.
Staanplaatsen v.a. € 17,00
Huuraccomodaties v.a. € 44,20
Waar vind je Huttopia camping Les Chateaux?
Plattegrond Huttopia camping Les Chateaux

Faciliteiten op Huttopia camping Les Chateaux


Algemeen
  • Wifi
  • Huisdier vriendelijk
  • Fietsen te huur
  • Kinderpakket te huur
Voorzieningen
  • Stroomaansluiting
Activiteiten
  • Animatie
  • Buitenspeeltuin
  • Sportveld
  • Tennisbaan
  • Visgelegenheid
  • Tafeltennistafel
  • Jeu de boules baan
Eten & drinken
  • Restaurant
  • Afhaal
  • Broodjes service
  • Café / Bar / Terras
Accommodaties
  • Kampeerplaatsen
  • Ingerichte tenten
  • Camperplaatsen
  • Chalets of Stacaravans
  • Bijzonder verblijf
Sanitair
  • Familiedouches
  • Babysanitair
  • Kindersanitair
  • Mindervaliden sanitair
  • Wasmachines
  • Wasdrogers
Zwemfaciliteiten
  • Overdekt
  • Openlucht
  • Verwarmd
  • Peuterbad
Disclaimer: Wij besteden veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen regelmatig. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.