Kamperen bij Nederlanders in Frankrijk, daar wordt vaak op gezocht. Op Camping Les Clos Auroy kampeer je bij Nederlanders in de mooie Auvergne streek. Het waterpark op de camping is opvallend groot voor zo een kleinschalige camping.
Er zijn in totaal 85 plaatsen waarvan 17 bestemd voor de verhuur. Je hebt daarbij de keuze uit eco-lodge tenten en mobile homes. Dit is een terrassencamping met afgebakende plaatsen. Wat opvalt is dat het terrein zo mooi begroeid is met allerlei bloemen, bomen en heggen.
Als we toch eens van bovenaf een kijkje konden nemen op deze camping, wat zouden we dan zien? Er wordt gegleden van de waterglijbaan, genoten in de jacuzzi en volop gesprongen op de trampoline. Iemand draait een wasje, koopt wat lekkers in het winkeltje of geniet van een ijsje. Iedere ochtend wacht het lokale bakkertje op je bij het hek met kraakvers stokbrood. Of anders loop je even naar het charmante dorpje Orcet.
Deze viersterren gezinscamping wordt ook veel aangedaan als doorreiscamping richting het zuiden. De camping bevindt zich op een paar minuten van de snelweg. De stad Clermont-Ferrand op 12 kilometer. Met uitzondering van december en januari is deze camping het gehele jaar door geopend. Een late check-in via automaat (creditcard) mogelijk.
Verblijf je wat langer op de camping neem dan zeker een kijkje bij themapark Vulcania. Ook zijn er verschillende mogelijkheden om te 'fietsen' op een oud spoor. Wil je echt iets spectaculairs doen weet dan dat je kunt parapenten in de omgeving. Van bovenaf ziet de streek van water, bergen en vulkanen er vast ook prachtig uit.